Sibel Atalay International Clinic

Hakkımda


Sibel Atalay International Clinic en yüksek standartlardaki medikal ve cerrahi tedavileri uygulayarak kişilerin mutluluğunu ve özgüvenini arttırmayı hedef belirlemiştir. Op Dr Sibel Atalay, Plastik Rekontsrüktif Estetik Cerrahi alanında uzman olup özellikle Estetik Cerrahi konusunda uluslar arası bir üne sahiptir. Avrupa’dan, Asya’dan ve Arap Ülkelerinden birçok hasta estetik operasyonlar için kliniğimizi tercih ederek gelmektedir. Sibel Atalay Estetik Kliniğinde ayrıca cilt yenileme, lazer uygulamaları, küçük cerrahi müdahaleler ve son çıkan ameliyatsız güzellik uygulamaları yapılmaktadır. Tüm uygulamalarımızda dünya çapında kabul gören CE ve/veya FDA onayı olan ürünler ve cihazlar kullanılmaktadır.

Sibel ATALAY International Aesthetic Clinic, hastalarına tüm güzellik uygulamaları ve estetik cerrahi işlemleri için son teknolojileri kullanarak modern hizmet veren, saygın bir kliniktir.

Sibel ATALAY Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği, Antalya’nın en gözde semti Lara’da yer almaktadır. İleri düzeyde kozmetik yöntemleri bünyesinde bulunduran en gelişmiş Estetik ve Plastik Cerrahi kliniğidir.

Estetik, zayıflama ve kozmetik uygulamalarda dünyaca ünlü markaların son teknoloji cihazlarıyla Antalya’da hizmet vermeye başlayan Sibel ATALAY Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği güler yüzlü ve alanında uzman personeli, kaliteli hizmet anlayışı, temiz ve şık ortamı ile müşteri memnuniyeti ile müşteri gizliliği politikalarını en üst seviyede tutan yaklaşımı sayesinde kısa sürede adını duyurmuştur. Lazer uygulamaları ve Meme estetiği, Yüz estetiği tedavilerine ağırlık vermekle birlikte en modern cerrahi yöntemlerde uzmanlaşan Sibel ATALAY Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği size en etkili ve güvenilir tedavileri sunan güvenilir bir yerdir.

İletişim

Sibel Atalay International Clinic
Sabit hat0532 646 86 77
E-postaSibel Atalay International Clinic E-posta adresi
Web sitesidrsibelatalay.com
AdresFener Mh. Falez Cd. No:1/8 Muratpaşa
Konuşulan DillerEnglish, Türkçe

Fener Mh. Falez Cd. No:1/8 Muratpaşa